O násLetní pobytyZimní pobytyMimosezónní pobytyTermíny a ceny létoTermíny a ceny zimaVšeobecné podmínkyInformační cestySlevyKontakty

Rakousko, Schladming - Dachstein

JEKA dům Twinhouse/Orion - ubytování pro skupiny

Dům Jeky se nachází v obci Pruggern, které je výborným výchozím místem pro delší výlety i vycházky nebo cyklovýlety podél řeky Enns či v horských terénech. V blízkém okolí si můžete vyzkoušet některé z mnoha atraktivních sportovních aktivit, navštívit muzea i koupaliště.

Přímo nad obcí se nachází dolní stanice lanovky lyžařského střediska Galsterberg, které spolu s ledovcem Dachstein doplňují skvělou nabídku lyžařské čtyřhoupačky Hauser Kaibling - Planai - Hochwurzen - Reiteralm. Tato lyžařská oblast Schladming-Dachstein, oceněná portálem Skiresort.de hodnotou 4,6 z 5 ti možných hvězdiček, má k dispozici 81 lanových drah a 175 km perfektně upravených sjezdovek s několika funparky!

Dům Twinhouse/Orion, s max. kapacitou 18 osob, nabízí ubytování ve 4 pokojích, každý s vlastní koupelnou. 3 pokoje jsou čtyřlůžkové, jeden šestilůžkový je bezbariérový. K dispozici je vybavená menší kuchyně a jídelna, sloužící večer rovněž jako společenská místnost pro ubytované. Dům je možné využít celoročně. Parkování jak pro autobus, tak pro osobní auta je přímo u domu.

Tak jak je u Jeky obvyklé, skupiny si vaří samy podle předem stanoveného jídelníčku, místní potraviny jsou dováženy až do domu několikrát během jejich pobytu. Skupiny se tedy nemusí starat o nakupování ani o dovoz potravin!

Plán objektu Twinhouse/OrionJEKA dům Twinhouse/Orion

Kuchyň

Pokoje a koupelny