O násLetní pobytyZimní pobytyMimosezónní pobytyTermíny a ceny létoTermíny a ceny zimaVšeobecné podmínkyInformační cestySlevyKontakty

Informační cesty

Informační cesta je určena pro učitele, skupinové vedoucí, zaměstnance DDM a Center volného času, pro vedoucí zájmových kroužků, apod.

Informační cesta: Rakousko, Tyrolsko - Lechtal, 28.3. - 31.3.2019

Předběžný program

termínPředběžný program
28.3.2019odjezd z Brna a Prahy, pozdě večer příjezd do ubytovacího objektu Zilvermeeuw ve Stanzachu
29.3.2019lyžování ve středisku Warth, součást lyžařské oblasti Ski Arlberg, večer informační schůzka
30.3.2019lyžování ve středisku Warth, součást lyžařské oblasti Ski Arlberg, večer informační schůzka
31.3.2019odjezd do ČR, Prahy a Brna

Manipulační poplatek: 1.500 Kč/os
V ceně poplatku je doprava, ubytování, polopenze. Strava začíná snídaní 29.3. a končí v den odjezdu 31.3.2019 snídaní a balíčkem na cestu.
Manipulační poplatek bude v plné výši vrácen každému účastníku, který během následující letní nebo zimní sezóny jako vedoucí uskuteční se svou skupinou pobyt v některé ze zahraničních základen Jeky (platí jen pro nově objednané pobyty).
Na místě se platí pobytová taxa 1,30 EUR/os nad 15 let/noc.
Skipas na 2 dny stojí 107 EUR.

Cesty se účastní zástupci sdružení JEKA-CS a při pobytu Vám odpoví na všechny otázky týkající se jak základny v Lechtalu, tak i všech záležitostí cestování s Jekou. Ostatní zásady platí podle všeobecných podmínek JEKA-CS, uvedených v katalogu a na webu Jeky CS. Účastníci si individuálně zajistí cestovní pojištění na krytí zdravotních výloh při sportovních cestách.

---

  • Cílem informační cesty je ukázat zájemcům postupně základny Jeky v 9 zemích Evropy, které mohou navštívit a přímo na místě vidět, co ve zvolené oblasti nabízíme.
  • Je to příležitost vyzkoušet podmínky ubytování, programové možnosti a systém stravování Jeky. Zástupci organizace odpoví na všechny vaše dotazy a podají informace, o které máte zájem.
  • Na informačních cestách máte možnost pohovořit s vedoucími, kteří plánují cestu se skupinou i s těmi, kteří již s Jekou v některé ze základen byli či jezdí pravidelně a mohou vám předat vlastní zkušenosti.